Między drugim a piątym rokiem życia dzieci zyskują świadomość własnego ciała, uczą się nim poruszać i zachowywać równowagę . Rowerki biegowe to bardzo istotna pomoc w rozwijaniu sprawności motorycznej małego człowieka, pomagają budować pewność siebie i rozwijać osobowość. Wielką zaletą takich pojazdów jest to, że bez żadnego problemu można połączyć naukę jazdy na dwóch kółkach z super zabawą. Kiedy dziecko podrośnie, przesiadka na „tradycyjny” rower jest naturalną konsekwencją zdobytych wcześniej umiejętności.

rowerki biegowe nad morzem

3, 2, 1, Start!

Widok dwulatka, który mknie na swoim pojeździe nie  pozostawia nikogo obojętnym. Tak było również z nami. Doświadczenia sprzed kilku lat (do których na pewno jeszcze będziemy wracać), przełożyły się na konkretne działania.

Od 2009 roku jesteśmy przedstawicielem niemieckiej firmy KOKUA – producenta rowerków biegowych LIKEaBIKE. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dystrybucją tych genialnych pojazdów, ale również propagowaniem wspaniałej idei, która przecież znana jest od wielu już lat.

Naszym zdaniem LIKEaBIKE, to najlepsze rowerki biegowe. Promowanie produktu, do którego jesteśmy w 100% przekonani to naprawdę wielka satysfakcja! 🙂