Dlaczego warto wybrać rowerki biegowe LIKEaBIKE?

Najwyższa jakość

Rowerki biegowe LIKEaBIKE produkowane w Niemczech są wykonane z najwyższej jakości materiałów aby zapewnić ich trwałość i możliwość ciągłego użytkowania przez długie lata. Dzięki temu LIKEaBIKE może zostać w rodzinie na pokolenia.

Rowerki drewniane są wykonywane ręcznie z wysokiej jakości lakierowanej sklejki okrętowej, co odróżnia je od tańszych drewnianych konstrukcji. Sklejka okrętowa charakteryzuje się niezwykłą trwałością, posiada odpowiednie właściwości mechaniczne oraz spójną strukturę włókien. Sklejka okrętowa jest odporna na wypaczanie. Używa się jej przy budowie jachtów i łodzi motorowych.

Aluminiowe modele zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium 7005 dzięki temu są tonajlżejsze rowery na rynku w swojej klasie.

LIKEaBIKE to unikalne, stylowe wzornictwo nawiązujące do stylu najlepszych skandynawskich projektantów zajmujących się drewnem.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo dzieci to dla nas absolutny priorytet - dlatego zadbaliśmy o to aby rowerki LIKEaBIKE gwarantowały całkowite bezpieczeństwo pod każdym względem. Przede wszystkim zapewniają je opatentowane systemy ograniczenia skrętu kierownicy. Rozwiązanie to zapobiega upadkom powodowanym przez nagłe i gwałtowne skręcenie przedniego koła przez dziecko w czasie jazdy.

blokada promienia skrętu kierownicy w rowerkach biegowych LIKEaBIKE

Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji rowerków biegowych LIKEaBIKE zostały poddane szczegółowym testom w niemieckich laboratoriach, nie zawierają szkodliwych substancji i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci. Gumowe uchwyty na kierownicy zwiększające komfort jazdy i chronią rączki dziecka przed obijaniem. Opony firmy Schwalbe zastosowane w rowerku biegowym Jumper rowerku LIKEtoBIKE zostały dodatkowo zabezpieczone przed przebiciem i zaopatrzone w pasek odblaskowy. Pełne koła w wybranych modelach drewnianych rowerków biegowych gwarantują bezpieczeństwo dla najmłodszych dzieci, uniemożliwiając włożenie rączki czy nóżki dziecka pomiędzy szprychy.

Ekologia

Drewno używane przy produkcji rowerków biegowych LIKEaBIKE w całości pochodzi z lasów odnawialnych.

Najszersza oferta

Oferujemy najszerszą gamę rowerków na rynku: od modelu LIKEaBIKE Mini odpowiedniego dla dzieci poniżej drugiego roku życia aż do pierwszego rowerka z pedałami LIKEtoBIKE. Rowerek LIKEaBIKE Maxi bez problemu wytrzymuje obciążenie 70 kg!, może więc być cenną pomocą w opanowaniu równowagi i nauki jazdy na dwóch kółkach dla starszych dzieci, mających z tym kłopoty. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele drewaniane jak i bardzo lekkie, nowoczesne rowerki aluminiowe dostępne w wielu wersjach kolorysycznych.

LIKEaBIKE to także szeroka gama akcesoriów dostępnych zarówno dla modeli drewnianych jak i aluminiowych.